loader image

Oferta oprawki

Oprawki do okularów w Szczecinie

Opraki, jakie dzisiaj dobieramy do swoich okularów, nie mają już jedynie podtrzymywać wprawionych w nie szkieł. Dzisiaj są one również elementem stylizacji, sposobem na podkreślenie swojego charakteru, a nawet zalicza się je do elementów biżuterii. Na co mogą Państwo liczyć w ofercie salonu Optyk Lepert?

Łączymy tradycyjne zamiłowanie do wysokiej jakości produktów z nowoczesnymi trendami, jakie aktualnie panują wśród osób noszących okulary. Nasza oferta zawiera w sobie zarówno wyroby znanych producentów, jak i oprawki producentów niezależnych, takich jak Paul Vadim. Proponujemy Państwu zarówno ekskluzywne oprawki do okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Niezależnie od upodobań czy też kształtu twarzy, znajdą Państwo u nas oprawki idealne dla siebie.

Oprawki Szczecin? Jak dobrać oprawkę do kształtu twarzy?

Istnieją pewne kryteria, dzięki którym będzie łatwiej dobrać oprawkę okularów do kształtu twarzy. Jednym z nich jest zasada kontrastu. Chodzi o to, że np. w przypadku twarzy okrągłej, dobrym rozwiązaniem będą okulary z kwadratową oprawką. I odwrotnie, w przypadku twarzy kwadratowej sprawdzą się okulary okrągłe, łagodzące zbyt okrągłe rysy. Zalecamy sprawdzenie kształtu twarzy jeszcze przed wizytą w salonie.

Okulary dla dzieci w Szczecinie – Co możemy Ci zaoferować

Zamawiamy oprawki wyłącznie od sprawdzonych producentów, które nie tylko długo posłużą, lecz też będą się pięknie prezentowały niezależnie od okoliczności. Polecamy m.in. oprawki Mont Blanc, Swarovski, a dla fanów motoryzacji Porsche Design i Aston Martin. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się również oprawki Giorgio Fedon, Timberland, Wooden Eyewear i wiele innych. Mamy również coś dla najmłodszych, by także mogli czuć się dobrze w swoich okularach. Oprawki dla dzieci m.in. z serii Cars czy też Hello Kitty.

Nasi specjaliści w salonie Optyk Lepert oferują specjalistyczne badanie optometryczne, na podstawie którego następuje dokładne określenie wady wzroku i dobranie jak najlepszych soczewek korekcyjnych wraz z powłokami dodatkowymi

Oprawki okularowe i okulary marki Ray-Ban w Szczecinie

Salon Optyk Lepert to miejsce, w którym mieszkańcy Szczecina mogą z powodzeniem zaopatrzyć się w oprawki wykonane z niespotykaną precyzją i z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Podsiadamy w sprzedaży oprawki i okulary najbardziej kultowych kolekcji marki Ray-Ban.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące oprawek Szczecin

1. Czy w salonie Optyk Lepert w Szczecinie uzyskam pomoc w dobraniu oprawek do kształtu twarzy?

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze oprawek do kształtu twarzy, wskażą trendy, przestawią szczegółową ofertę naszego salonu optycznego w Szczecinie.

2. Ile kosztują oprawki w Optyk Lepert Szczecin?

Oprawki w Szczecinie mają dość rozbieżne ceny, na które wpływa przede wszystkim renoma producenta, jakość i dostępność.

3. Jakie oprawki do okularów są teraz modne?

Do największych trenów wśród oprawek okularów są oprawki w stylu vintage, w zdecydowanej większości o owalnym kształcie.

Nasza oferta – oprawki do okularów Szczecin

Etnia Barcelona
gigi barcelona
roberto cavalli
just cavalli
caroline abram
swarovski
mont blanc
tag heuer
barberini
von arkel
porsche design
timberland
gerry weber
italia independent
adidas
jai kudo
charmossas
2looks eyewear
shiseido
elevenparis
vingino eyewear
hello kitty
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein
calvin klein
disney pixar
calvin klein
calvin klein
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein

Adres

Al. Wojska Polskiego 60

Szczecin

Telefon

}

Godziny otwarcia

10:00 – 18:00

E - mail