loader image

Okulary Polaryzacyjne

Okulary polaryzacyjne są stosunkową nowością na rynku okularów przeciwsłonecznych. Ich liczne zalety sprawiają, że są wybierane wyjątkowo chętnie przez coraz szersze grono klientów. Dlaczego warto je wybrać? Jakie oprawki do okularów polaryzacyjnych czekają na Państwa w naszym salonie?

Okulary polaryzacyjne Szczecin? Czym się charakteryzują?

  • Łagodniejszy odbiór obrazu płynącego z otoczenia – oznacza to, że nie będzie konieczne mrużenie oczu, by uchronić się przed nadmiernym naświetleniem.
  • Większa przejrzystość widzenia – znika wrażenie zamglenia, parowania, typowe dla wysokich temperatur.
  • Wyraźniejsze, bardziej naturalne kolory – w zwykłej soczewce kolory mogą być rozmyte, wyblakłe, zaś w przypadku zastosowania polaryzacji otoczenie odzyskuje naturalne, żywe barwy.
  • Lepsze warunki do kierowania pojazdem – dzięki wykluczeniu nieprzyjemnych i niebezpiecznych dla oczu podczas jazdy błysków światła, jazda staje się dużo bardziej komfortowa, niwelując uczucie zmęczenia na długie godziny.

 

Bogata oferta oprawek w salonie Optyk Lepert Szczecin

W naszym salonie dbamy o to, aby mieli Państwo możliwość skorzystania z szerokiego asortymentu, dostarczanego przez światowych producentów o pozycji rynkowego lidera. Dzięki temu na naszych półkach czekają na Państwa oprawki m.in. od 2 looks, Eco, Shiseido, ElevenParis, Charmossas, Gerry Weber, Just Cavalli, a do tego kolekcja autorska Paul Vadim, dostępna jedynie w naszym salonie.

Najlepsi doradcy tylko u nas!

W salonie Optyk Lepert dążymy do tego, by dobrać jak najlepsze szkła i oprawki, jakie będą współgrały idealnie z Państwa potrzebami, a do tego doskonale wpasują się w styl codzienny i odświętne stylizacje. Liczą się również takie czynniki, jak styl życia, uprawiane sporty i wiele innych, które powinny być brane pod uwagę w przypadku okularów przeciwsłonecznych. Udzielamy porad na każdym etapie zakupu, aby opuścili Państwo nasz salon jak najbardziej usatysfakcjonowani.

Kto najbardziej skorzysta z okularów polaryzacyjnych?

Na pewno będą zaliczały się do tego grona osoby odznaczające się szczególną wrażliwością na promienie słoneczne. Okulary polaryzacyjne przydadzą się również kierowcom, mającym często do czynienia nie tylko z utrudniającym jazdę intensywnym słońcem, lecz też ze światłami innych aut. Zadowolone będą także osoby aktywne fizycznie, szczególnie w sezonie zimowym i nad wodą, jako że filtry polaryzacyjne doskonale radzą sobie ze światłem odbitym od śniegu i tafli wody.

Salon Optyk Lepert to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o naszych klientów na każdym etapie transakcji, jako że zadowolenie naszych odbiorców jest naszym priorytetem.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu! Nasi doradcy już czekają!

Nasi specjaliści w salonie Optyk Lepert oferują specjalistyczne badanie optometryczne, na podstawie którego następuje dokładne określenie wady wzroku i dobranie jak najlepszych soczewek korekcyjnych wraz z powłokami dodatkowymi

Etnia Barcelona
gigi barcelona
roberto cavalli
just cavalli
caroline abram
swarovski
mont blanc
tag heuer
barberini
von arkel
porsche design
timberland
gerry weber
italia independent
adidas
jai kudo
charmossas
2looks eyewear
shiseido
elevenparis
vingino eyewear
hello kitty
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein
calvin klein
disney pixar
calvin klein
calvin klein
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein

Adres

Al. Wojska Polskiego 60

Szczecin

Telefon

}

Godziny otwarcia

10:00 – 18:00

E - mail