loader image

Okulary Progresywne

Okulary progresywne są wyjątkowo wygodnym wynalazkiem, skutecznie zastępującym popularne do niedawna okulary dwuogniskowe. Są one stworzone dla osób borykających się z prezbiopią, czyli inaczej mówiąc, starczowzrocznością, objawiającą się z problemami z widzeniem do bliży i do dali. Okulary progresywne wykluczają kłopot, jakim jest zakup oddzielnej pary okularów do codziennego funkcjonowania i osobnej np. do czytania. Dlaczego warto zakupić okulary progresywne w salonie Optyk Lepert?

Kto powinien nosić okulary progresywne?

Jak już wspomnieliśmy, są one dedykowane dla osób zmagających się z prezbiopią, która rozwija się w okolicach 40. roku życia. Nie jest to jednak regułą, jako że każdy organizm jest inny i każdy ma tym samym zupełnie inne tempo starzenia się. Oznacza to, że dokładnym momentem, w którym zaczynamy mieć do czynienia z prezbiopią, jest chwila, w której codzienne czynności, takie jak odczytanie tekstu z bliska, zaczynają sprawiać kłopoty.

Najlepsze okulary progresywne w Szczecinie? Wybierz je u nas!

W naszym salonie optometrycznym dobieramy najlepsze metody korekcji wzroku z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, pozwalającej na wysoką precyzję przeprowadzanych badań. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i poświęcamy mu dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. Okulary progresywne są wydatkiem na lata, dlatego też staramy się, by służyły jak najlepiej i by jak najłagodniej przeszli Państwo przez etap aklimatyzacji, w którym niektórzy mogą uskarżać się na brak wygody podczas korzystania z soczewek progresywnych.

Bogaty wybór oprawek w naszym salonie

Naszą ofertę oprawek kierujemy w szczególności do osób ceniących sobie wysoką jakość, potwierdzoną zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie. To właśnie dlatego znajduje się u nas kultowe modele Ray Ban, Gigi Barcelona i wiele innych, a do tego zapewniamy możliwość wyprodukowania oprawki według autorskiego projektu.

Dbamy o naszych klientów niezależnie od ich wieku, dlatego też proponujemy atrakcyjne oprawki do okularów korekcyjnych również dla najmłodszych! Noszenie okularów potrafi być dla malucha poważnym kompleksem, my zaś staramy się sprawić, że dziecko będzie czuło się w nowych oprawach po prostu fantastycznie.

Profesjonalne doradztwo na każdym etapie

Prowadzimy naszych odbiorców przez wszystkie etapy doboru okularów ? od wywiadu wstępnego, przez badania i diagnozę, aż po dobór najlepszych soczewek i oprawek, wraz z regularnymi badaniami kontrolnymi, na jakie należy zgłaszać się zgodnie z wytycznymi lekarza.

Oprócz wykwalifikowanych optometrystów, w naszym salonie znajdą Państwo profesjonalnych doradców, dzięki którym dobrane oprawki idealnie dopasują się do Państwa kształtu twarzy, upodobań, codziennego stylu i osobowości. Są to niezwykle ważne czynniki, które pozwalają poczuć się w okularach naprawdę komfortowo, niezależnie od sytuacji.

Serdecznie zapraszamy do salonu Optyk Lepert!

Nasi doradcy już czekają!

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące okularów progresywnych w Szczecinie

1. Ile kosztują okulary progresywne w Szczecinie?

Okulary progresywne w szczecinie kosztują różnie. Na rozbieżność ceny mają wpływ oprawki i zależność czy są od renomowanego producenta, czy też nie. Ceny okularów progresywnych w Szczecinie rozpoczynają się od 500 zł wzwyż.

2. Dla kogo okulary progresywne?

Okulary progresywne są dedykowane dla osób mających problem z postrzeganiem dali lub bliży. Optyk Lepert ze Szczecina pomoże Ci przy dobrze odpowiednich okularów progresywnych.

3. Co to są okulary progresywne?

Okulary progresywne to okulary umożliwiające prawidłowe postrzeganie dali lub bliży. Ten problem ze wzrokiem najczęściej spotyka osoby po 40 roku życia. Wadę te idzie skorygować poprzez skorzystanie z prawidłowo dobranych okularów progresywnych.

4. Jakie są objawy źle dobranych okularów progresywnych?

Do najczęstszych i najszybszych objawów wskazujących na źle dobranie okularów progresywnych należą: dokuczliwy ból głowy i oczu, łzawienie oczu, nieostry lub zamazany obraz oraz nadmierne mruganie. Jeżeli obawiasz się źle dobrać okulary progresywne, odwiedź nasz salon optyczny, a nasi specjaliści Ci w tym pomogą.

Nasi specjaliści w salonie Optyk Lepert oferują specjalistyczne badanie optometryczne, na podstawie którego następuje dokładne określenie wady wzroku i dobranie jak najlepszych soczewek korekcyjnych wraz z powłokami dodatkowymi

Etnia Barcelona
gigi barcelona
roberto cavalli
just cavalli
caroline abram
swarovski
mont blanc
tag heuer
barberini
von arkel
porsche design
timberland
gerry weber
italia independent
adidas
jai kudo
charmossas
2looks eyewear
shiseido
elevenparis
vingino eyewear
hello kitty
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein
calvin klein
disney pixar
calvin klein
calvin klein
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein

Adres

Al. Wojska Polskiego 60

Szczecin

Telefon

}

Godziny otwarcia

10:00 – 18:00

E - mail