loader image

Okulary Korekcyjne

Salon Optyk Lepert przez długie lata swego istnienia łączył zamiłowanie do nowinek technologicznych z najnowszymi trendami w świecie okularów. Nie zmieniło się to aż do dzisiaj. Co więcej, w tym właśnie salonie, który jako jeden z pierwszych umożliwił mieszkańcom Szczecina cieszenie się kultowymi oprawkami, takimi jak Ray Ban, mogą Państwo liczyć również na niezwykle atrakcyjne modele autorskie. Przedstawiamy ofertę okularów korekcyjnych salonu Optyk Lepert!

Okulary korekcyjne w Szczecinie? Dlaczego właśnie my?

Tak jak już zaznaczyliśmy na wstępie, proponowane przez nas okulary jak żadne inne podkreślą Państwa unikatowy styl. W naszej ofercie znajdują się takie marki, jak Gigi Barcelona, Von Arkel, Caroline Abram, Roberto Cavalli, Mad in Italy, a także unikatowa, autorska kolekcja Paul Vadim, tworzoną przez właściciela zakładu, Pawła Leperta.

Kolekcja Paul Vadim odznacza się połączeniem najnowszych technologii, artystycznego rękodzieła i pasji, jaka wkładana jest w każdy pojedynczy egzemplarz. Każdy z nich jest absolutnym unikatem, idealnym dla osób kochających wyróżniać się spośród tłumu.

Oferujemy profesjonalne doradztwo

Nasz zespół specjalistów pomoże w ustaleniu rodzaju wady wzroku i stopnia jej zaawansowania dzięki nowoczesnym badaniom optometrycznym, na których podstawie możliwy będzie dobór najlepszych okularów korekcyjnych. Badania wykonujemy przez 6 dni w tygodniu, przy czym każdemu pacjentowi poświęcamy dokładnie tyle uwagi, ile to konieczne.

Nasi doradcy dbają o to, by wybrane szkła doskonale pasowały do oprawek, których zadaniem jest nie tylko podtrzymywać soczewki, lecz też nadać szyku ogólnym stylizacjom na co dzień i przy szczególnych okazjach.

Jakie są wskazania do noszenia okularów korekcyjnych?

Najczęstsze wskazania obejmują krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopię, czyli starczowzroczność, czy też przypadki problemów związanych z astygmatyzmem. Są też jednak osoby, które nie mają wady wzroku, a mimo to decydują się na noszenie okularów? Np. podczas pracy przed komputerem, by chronić oczy przed niebieskim światłem lub podczas długich godzin jazdy samochodem.

Czy warto decydować się na okulary przy małej wadzie?

Dyskusyjne jest noszenie okularów przy wadzie nieprzekraczającej 0,5 dioptrii. Tak naprawdę istotną rolę odgrywa tutaj fakt, że u każdej osoby niewielka wada będzie odbierana jako większa lub mniejsza uciążliwość, z uwagi na wykonywane na co dzień czynności. Dlatego też warto pamiętać o regularnym kontrolowaniu wzroku o renomowanego specjalisty, nawet przy niewielkich problemach ze wzrokiem.

Serdecznie zapraszamy do salonu Optyk Lepert! Oferujemy atrakcyjne ceny badania wzroku oraz fachowe doradztwo z zakresu doboru najlepszych oprawek do okularów korekcyjnych. Wyróżniamy się również bogatą ofertą atrakcyjnych modeli przeciwsłonecznych.

 

Nasi doradcy już czekają!

Okulary korekcyjne w Szczecinie

Jak dobrać okulary korekcyjne?

Duży wybór okularów korekcyjnych pozwala osobom z różnymi wadami wzroku dobrać produkt odpowiadający ich potrzebom i wymaganiom. Przy ich zakupie należy zwracać uwagę na materiał wykonania, soczewki, kształt i rozmiar okularów, a także względy estetyczne. Wśród okularów korekcyjnych wyróżniamy:

  • Okulary jednoogniskowe, które korygują dwie najczęściej występujące wady wzroku, czyli bliskowzroczność lub dalekowzroczność,
  • Okulary z antyrefleksem zapewniają wyraźne widzenie w każdych okolicznościach, gdyż eliminują wszelkie odblaski, zwiększając w ten sposób komfort ich użytkowania. Dzięki dodatkowemu utwardzeniu są odporne na zarysowania i uszkodzenia. 
  • Okulary progresywne określane jako wieloogniskowe, które korygują jednocześnie kilka wad wzroku.  Umożliwiają wyraźne widzenie obiektów położonych blisko i daleko, dzięki czemu jeden produkt zaspokaja wszelkie potrzeby użytkownika.

Nasi specjaliści w salonie Optyk Lepert oferują specjalistyczne badanie optometryczne, na podstawie którego następuje dokładne określenie wady wzroku i dobranie jak najlepszych soczewek korekcyjnych wraz z powłokami dodatkowymi

Etnia Barcelona
gigi barcelona
roberto cavalli
just cavalli
caroline abram
swarovski
mont blanc
tag heuer
barberini
von arkel
porsche design
timberland
gerry weber
italia independent
adidas
jai kudo
charmossas
2looks eyewear
shiseido
elevenparis
vingino eyewear
hello kitty
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein
calvin klein
disney pixar
calvin klein
calvin klein
disney pixar
giorgio fedon
calvin klein

Adres

Al. Wojska Polskiego 60

Szczecin

Telefon

}

Godziny otwarcia

10:00 – 18:00

E - mail